Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates


Polecam Turquoise Inspiration Events! Ślub jak z bajki gwarantowane w 💯 %niesamowite przeżycie i wspomnienia!! ❤️ Sylwia to ciepła i przesympatyczna koleżanka, przyjaciółka jak i organizatorka ślubów za granicą w milion procentach niezastąpiona w tym co robi!! ❤️ Jak ślub za Granicą to tylko u Sylwi! 😘😘


Basia i Adrian, 01.06.2018 Zakynthos 


Sylwia dziękujemy za spełnienie naszego marzenia. Jesteś najlepsza w tym co robisz! Bardzo się cieszę, że trafiłam na bloga Sylwii i czytając jej historię przekonała mnie, że to właśnie ona powinna zorganizować nasz ślub. Było bosko! Organizacja na najwyższym poziomie od pierwszych maili po wybór podwykonawców, wszystko perfekcyjnie, a pomoc Sylwii wręcz nieoceniona (nasz Kochany wielbłądek). Czasem mam wrażenie, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych :) Aż nam szkoda, że już po wszystkim, bo najzwyczajniej w świecie tęsknimy za Wami, jak za parą starych przyjaciół!


Marta i Piotr, 01.05.2018 Santorini 


Dziękujemy jeszcze raz dokonaliśmy razem niemożliwego w miesiąc czasu! Spełniliśmy dzięki Pani swoje marzenie o wstąpieniu w związek małżeński w miejscu jak z bajki i cały nasz dzień taki był najcudowniejszy w życiu dla Nas jak i naszej rodziny! Z całego serca chcemy podziękować za wszystko i z cała pewnością możemy polecić firmę Turquoise Inspiration Event s!


Monika i Łukasz, 16.05.2018 Zakynthos 


Dziękujemy bardzo za wszystko! Za całoroczną poradę, dobre słowo, cierpliwość i zaangażowanie! Dzięki Wam Nasz Wielki Dzień był wspaniały, piękny i wzruszający. Dopracowany w każdym szczególe! Poznałam nie tylko zaangażowaną w swoją pracę organizatorkę ślubów za granicą, ale też człowieka z pasją i zacięciem, z wielkim sercem, emanującego dobrocią, który przeżywał razem z nami każdy moment przed i po ceremonii, który śmiał się i płakał razem z nami, na którego mogłam liczyć w każdej sytuacji. Cierpliwa, oddana w całości temu, co robi - Sylwia! Dzięki Tobie i Twojemu mężowi zyskaliśmy nie tylko przepiękne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia, ale też przyjaciół, ludzi pełnych wiary, radości , nadziei. Polecamy każdemu, kto marzy o ślubie jak z bajki! Marzenia się spełniają! Dziękujemy!


Agnieszka i Tomek, 05.06.2017 Zakynthos 

 


Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie naszego przepięknego ślubu w tak bajkowym miejscu jakim jest wyspa Zakynthos. Wybraliśmy taras nr 4 i to był strzał w 10!!! Przepiękne miejsce z fantastycznymi widokami... Sylwia profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zajęła się organizacją naszej uroczystości, była gotowa odpowiadać na nasze pytania o każdej porze dnia i nocy:). Ślub został przygotowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami...przepiękne dekoracje i przemiła obsługa całej uroczystości. Polecamy wszystkim, którzy marzą o czymś wyjątkowym i oryginalnym. ...marzenia się spełniają....a Sylwia pomaga w ich realizacji... :)


Renata i Artur, 19.06.2017 Zakynthos 

 


Dziękujemy Państwu za zorganizowanie naszego ślubu.Cała ceremonia i atmosfera,jaka panowała w tym dniu naszego ślubu, była dla nas magicznym czasem. Wszystko dobrze zorganizowane, przepiękna dekoracja wspaniały widok i pogoda sprawiły, że była to niezapomniana chwila, która na zawsze zapadnie nam głęboko w naszych sercach.Z całą pewnością będziemy polecać Turquoise Inspiration Events wszystkim którzy marzą o pięknym ślubie za granicą.Dziękujemy Państwu za zorganizowanie i uczestniczenie w tak ważnym dla nas Dniu.


Sylwia i Sebastian, 05.06.2017 Zakynthos