Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates


Dziękujemy bardzo za wszystko! Za całoroczną poradę, dobre słowo, cierpliwość i zaangażowanie! Dzięki Wam Nasz Wielki Dzień był wspaniały, piękny i wzruszający. Dopracowany w każdym szczególe! Poznałam nie tylko zaangażowaną w swoją pracę organizatorkę ślubów za granicą, ale też człowieka z pasją i zacięciem, z wielkim sercem, emanującego dobrocią, który przeżywał razem z nami każdy moment przed i po ceremonii, który śmiał się i płakał razem z nami, na którego mogłam liczyć w każdej sytuacji. Cierpliwa, oddana w całości temu, co robi - Sylwia! Dzięki Tobie i Twojemu mężowi zyskaliśmy nie tylko przepiękne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia, ale też przyjaciół, ludzi pełnych wiary, radości , nadziei. Polecamy każdemu, kto marzy o ślubie jak z bajki! Marzenia się spełniają! Dziękujemy!


Agnieszka i Tomek, 05.06.2017 Zakynthos 

 


Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie naszego przepięknego ślubu w tak bajkowym miejscu jakim jest wyspa Zakynthos. Wybraliśmy taras nr 4 i to był strzał w 10!!! Przepiękne miejsce z fantastycznymi widokami... Sylwia profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zajęła się organizacją naszej uroczystości, była gotowa odpowiadać na nasze pytania o każdej porze dnia i nocy:). Ślub został przygotowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami...przepiękne dekoracje i przemiła obsługa całej uroczystości. Polecamy wszystkim, którzy marzą o czymś wyjątkowym i oryginalnym. ...marzenia się spełniają....a Sylwia pomaga w ich realizacji... :)


Renata i Artur, 19.06.2017 Zakynthos 

 


Dziękujemy Państwu za zorganizowanie naszego ślubu.Cała ceremonia i atmosfera,jaka panowała w tym dniu naszego ślubu, była dla nas magicznym czasem. Wszystko dobrze zorganizowane, przepiękna dekoracja wspaniały widok i pogoda sprawiły, że była to niezapomniana chwila, która na zawsze zapadnie nam głęboko w naszych sercach.Z całą pewnością będziemy polecać Turquoise Inspiration Events wszystkim którzy marzą o pięknym ślubie za granicą.Dziękujemy Państwu za zorganizowanie i uczestniczenie w tak ważnym dla nas Dniu.


Sylwia i Sebastian, 05.06.2017 Zakynthos