Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Dziękujemy Turquoise Inspiration Events, a dokładniej Najlepszej Organizatorce Ślubnej Sylwii za zorganizowanie Ślubu Naszych Marzeń. Dzięki niej wszystko było profesjonalnie przygotowane i dograne w każdym szczególe. Już same przygotowania do ślubu były przyjemne, ponieważ był ciągły kontakt z Sylwią, wszystko było na bieżąco wyjaśniane i dobrze zorganizowane. Sylwia poświęca tyle czasu klientom ile potrzebują, rozwiewa wszelkie wątpliwości, wspiera i doradza, a co najważniejsze robi wszystko co w jej mocy, żeby ślub był tak zorganizowany jak Para Młoda sobie życzy, a nie jak jest jej wygodniej.

Spośród innych firm organizujących śluby za granicą Turquoise Inspiration Events wyróżnia nastawienie na zadowolenie klienta a nie na pieniądze. Organizując ślub dla klientów Sylwia stara się tak, jakby miał to być jej własny Ślub! Sylwia profesjonalnie zorganizowała ślub na miarę naszych marzeń, oddala temu całe swoje serce dzięki czemu ten dzień był taki jaki sobie wymarzyliśmy. Było bajecznie, magicznie i cudownie! Zapamiętamy ten dzień na zawsze, gdyż był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu.

Dziękujemy Ci Sylwia! Jesteś przesympatyczną osobą, która kocha to co robi, co da się odczuć na każdym kroku! A wszystkim zainteresowanym Ślubem Za Granicą polecamy współpracę z Turquoise Inspiration Events! Spełniajcie swoje marzenia, gdyż są one w zasięgu ręki!:)

 

Natalia i Łukasz, Zakynthos 14.09.2015


Sylwia, dziękujemy za zorganizowanie naszego ślubu na tarasie Vezalis 1 czerwca 2015. Sprawiłaś, że marzenie o bajowym ślubie stał się rzeczywistością! Pobyt na Zakynthos będzie naszym najpiękniejszym wspomnieniem. Sam ślub był dla nas i dla naszych gości wyjątkowym, pięknym i niezapomnianym przeżyciem, które na zawsze zapadnie glęboko w naszych sercach.

Cała ceremonia, atmosfera jaka wokół panowała i otoczenie było zachwycające :-) Dziękujemy za piękne dekoracje!

Wszystko wyglądało cudownie! Nasi goście potwierdzili, iż nigdy nie byli na tak pięknym ślubie. Z całą pewnością będziemy polecać Turquoise Inspiration Events wszystkim, którzy marzą o bajkowym ślubie za granicą. Jeszcze raz dziękujemy!

 

Anna i Dariusz, Zakynthos 01.06.2015


Pragniemy serdecznie podziękować Sylwii za zorganizowanie naszego ślubu. Było to spełnienie naszych marzeń. Sylwia jesteś naszą złotą rybką, dżinem i wróżką w jednym. 

Profesjonalna, niezwykle życzliwa i pełna pasji- taka właśnie jest. Jej zaangażowanie widać już od pierwszego kontaktu.

Wraz z mężem wspierali nas w każdej kwestii. Polecam wszystkim którzy szukają kogoś więcej niż tylko wykonawcy zlecenia. Było po prostu bosko!

 

Ariel i Marta, Zakynthos 15.09.2014


Ogromne podziękowania! Nasza konsultantka ślubna - Sylwia była dla nas nieocenioną pomocą, zarówno na etapie przedślubnych przygotowań jak i w dniu ślubu.
Okazała się skarbnicą wiedzy i przewodnikiem, który bezpiecznie przeprowadził nas przez ślubne zawirowania. Bez Niej z pewnością byłoby nam ciężko z tym wszystkim sobie poradzić.
Korzystając z jej usług, w dniu ślubu nie musieliśmy się o nic martwić, co na prawdę bardzo pomogło się zrelaksować i cieszyć się tym dniem, który niestety tak szybko minął!
Było pięknie, oryginalnie i wszystko dopięte na ostatni guzik Polecamy wszystkim, którzy planują ślub, usługi firmy Turquoise Inspiration Events.
Współpraca z Sylwią była samą przyjemnością,ponieważ poza tym, że jest ona perfekcjonistką i mistrzynią organizacji, jest również przemiłym i ciepłym wsparciem dla zestresowanej młodej pary!!


Agnieszka i Dawid, 17.08.2015 Zakynthos 

 


Dziękujemy bardzo za wszystko! Za całoroczną poradę, dobre słowo, cierpliwość i zaangażowanie! Dzięki Wam Nasz Wielki Dzień był wspaniały, piękny i wzruszający. Dopracowany w każdym szczególe! Poznałam nie tylko zaangażowaną w swoją pracę organizatorkę ślubów za granicą, ale też człowieka z pasją i zacięciem, z wielkim sercem, emanującego dobrocią, który przeżywał razem z nami każdy moment przed i po ceremonii, który śmiał się i płakał razem z nami, na którego mogłam liczyć w każdej sytuacji. Cierpliwa, oddana w całości temu, co robi - Sylwia! Dzięki Tobie i Twojemu mężowi zyskaliśmy nie tylko przepiękne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia, ale też przyjaciół, ludzi pełnych wiary, radości , nadziei. Polecamy każdemu, kto marzy o ślubie jak z bajki! Marzenia się spełniają! Dziękujemy!


Agnieszka i Tomek, 05.06.2017 Zakynthos 

 


Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie naszego przepięknego ślubu w tak bajkowym miejscu jakim jest wyspa Zakynthos. Wybraliśmy taras nr 4 i to był strzał w 10!!! Przepiękne miejsce z fantastycznymi widokami... Sylwia profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zajęła się organizacją naszej uroczystości, była gotowa odpowiadać na nasze pytania o każdej porze dnia i nocy:). Ślub został przygotowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami...przepiękne dekoracje i przemiła obsługa całej uroczystości. Polecamy wszystkim, którzy marzą o czymś wyjątkowym i oryginalnym. ...marzenia się spełniają....a Sylwia pomaga w ich realizacji... :)


Renata i Artur, 19.06.2017 Zakynthos 

 


Dziękujemy Państwu za zorganizowanie naszego ślubu.Cała ceremonia i atmosfera,jaka panowała w tym dniu naszego ślubu, była dla nas magicznym czasem. Wszystko dobrze zorganizowane, przepiękna dekoracja wspaniały widok i pogoda sprawiły, że była to niezapomniana chwila, która na zawsze zapadnie nam głęboko w naszych sercach.Z całą pewnością będziemy polecać Turquoise Inspiration Events wszystkim którzy marzą o pięknym ślubie za granicą.Dziękujemy Państwu za zorganizowanie i uczestniczenie w tak ważnym dla nas Dniu.


Sylwia i Sebastian, 05.06.2017 Zakynthos