Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Romantyczny zachód słońca, szum morskiej bryzy, turkusowo krystaliczne morze i zapierające dech w piersiach widoki. 

Stoicie na przeciw siebie, przepełnieni szczęściem i miłością. Na luzie, na boso, bez stresu, wsłuchani w akompaniament fal morskich delikatnie rozbijających się o brzeg. Już za chwilę wypowiecie magiczne "TAK!" i przypieczętujecie swoją miłość słowami przysięgi małżeńskiej. 

To jeden z wielu scenariuszy ślubu za granicą, który może zostać napisany specjalnie dla Was!

 

A co powiecie na ślub połączony z podróżą poślubną? Ślub nie musi kojarzyć się ze stresem! Sprawimy, iż ten wyjątkowy dla Was i Waszych najbliższych dzień bedzie bezstresowy!

Dlaczego zatem nie zdecydujecie się na odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji? Powierzcie nam organizację Waszego ślubu w jednym z bajkowych i najpiękniejszych zakątkach Europy, a sprawimy, że dzień ten zapadnie na długie lata w Waszej pamięci.

 

Turquoise Inspiration Events powstało w roku 2013. Pomysł narodził się jednak rok wcześniej, kiedy to założyciele firmy, Sylwia i Bogumił, zakochani w sobie oraz w Grecji, pobrali się na magicznej greckiej wyspie Santorini. Śluby oraz podróże to nasza pasja! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze zamiłowanie do detali, profesjonalizm (certyfikat ukończenia kursu Wedding Planning), jak i doświadczenie w planowaniu ślubów oraz znajomość każdego miejsca, w którym oferujemy śluby sprawia, że powierzając nam organizację Waszego ślubu, możecie czuć się bezpiecznie i liczyć na to, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Wiele Par nam zaufało i jak dotąd cieszymy się samymi dobrymi opiniami.

 

Oferta Turquoise Inspiration Events jest przeznaczona dla każdego, kto marzy o kreatywnym ślubie za granicą. Począwszy od ślubu cywilnego, kościelnego poprzez ślub symboliczny, odnowę przysięgi małżeńskiej, a także ślub dla osób tej samej płci. Różnorodność ofert i cen sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Nie musicie wyjeżdżać daleko, aby mieć bajkowy ślub w egzotycznej scenerii. 

Turquoise Inspiration Events specjalizuje się w organizowaniu ślubów w Grecji, na Malcie, we Włoszech, na Wyspach Kanaryjskich oraz w Chorwacji.

Naszą specjalnością jest bez wątpienia ślub na Zakynthos (Zakintos, Zakinthos, Zante), ślub na Krecie oraz ślub na Malcie.

Jeżeli marzycie o ślubie za granicą z turkusem w tle, zapraszamy do kontaktu z nami. Niezależnie od wyboru miejsca ceremonii, dopełnimy wszelkich starań, 

aby spełnić Wasze marzenia!

Sylwia & Bogumił